Header Graphic

Pierścień Atlantów

 

 

Neutralizator radiestezyjny marmurowy

neutralizator radiestezyjny Neutralizator radiestezyjny został stworzony na wzór tzw. "Pierścienia Atlantydów". Ten niezwykły przedmiot wykonany z czerwonej asuańskiej kamionki został znaleziony w jednym z grobowców odkrytych w Dolinie Królów pod koniec XIX w. Znaleziska tego dokonał egiptolog markiz d'Agrain, po którym pierścień odziedziczył Andre de Belizal. Ten ostatni spadkobierca i użytkownik pierścienia był jednocześnie wybitnym radiestetą i genialnym pionierem badań nad działaniem fal emitowanych przez formy i kształty.

Neutralizator, w którym zastosowano kształt "Pierścienia Atlantydów" jest wykonany z materiałów powszechnie dostępnych, nie wymaga żadnego ukierunkowania. Należy po prostu położyć go w mieszkaniu (najlepiej w miejscu odpoczynku lub relaksu) i zabezpieczyć przed mechanicznym uszkodzeniem. Neutralizator oddziałuje natychmiast - poprzez odcięcie, zablokowanie wszelkiego rodzaju niekorzystnego promieniowania. Czas jego działania jest nieograniczony, a co najważniejsze, neutralizator nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów w celu jego "czyszczenia" z nagromadzonego promieniowania.

Kształt neutralizatora reguluje równocześnie zachwianą równowagę pomiędzy siłą kosmiczną a ziemską, które to siły dla warunków idealnych muszą być zrównoważone. Nieszkodliwa radiacja dla ludzi i zwierząt zaczyna się od 6%. Po "zainstalowaniu" neutralizatora ogólna radiacja w pomieszczeniu spada do około 1%, a stopień napromieniowania utrzymuje się w granicach zera (wg dziesięciostopniowej skali biotronicznej). Neutralizator odcina promieniowanie geopatyczne, takie jak: żyły wodne, uskoki geologiczne itp. oraz promieniowanie geobiologiczne (tzw. "siatka szwajcarska" dr Ernesta Hartmana i "siatka diagonalna" dr Manfreda Curry'ego). Równocześnie neutralizuje promieniowanie wytwarzane przez sprzęt elektryczny i elektroniczny: telewizory, komputery, lodówki, kuchenki mikrofalowe, linie wysokiego napięcia itp.

Użytkownicy neutralizatora stwierdzają, iż efektem jego działania jest ogólna poprawa samopoczucia: zniwelowanie stanów chronicznego zmęczenia, złagodzenie nadwrażliwości systemu nerwowego, lepszy sen, uśmierzenie uporczywych bólów głowy, kręgosłupa czy bólów reumatycznych. Przypuszcza się, że neutralizator chroni również przed chorobami nowotworowymi i w związku z tym jest przez niektórych specjalistów zalecany dla osób chorych na raka. Kształt neutralizatora odcina tzw. promieniowanie koloru "szarego" (zieleń ujemna). Wszechstronne badania radiestezyjne wykazały przede wszystkim, że nie emituje on żadnego szkodliwego promieniowania, jest zatem całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Testy wykazały, że nawet bardzo duże obciążenia przecinających się cieków wodnych nie wpływają na zmianę jego pierwotnego działania.

Jeden neutralizator położony w pozycji poziomej w dowolnym miejscu aktywnie działa i skutecznie ochrania w polu o powierzchni 150 m2. Neutralizator skutecznie oddziałuje zarówno na ludzi, jak na zwierzęta i rośliny. Jego olbrzymią zaletą jest zdolność do przemieszczania się wraz z właścicielem. Jadąc w delegację lub na wczasy, można bez trudu posłużyć się nim w nowym miejscu pobytu, korzystając z jego ochrony. Przeprowadzka do innego mieszkania? Żaden problem. Zawsze jest pod ręką, gotowy do użycia i działania. Oto niektóre przykłady miejsc, w których może zostać zastosowany neutralizator: pomieszczenia mieszkalne i biurowe, pokoje, hotele i sale szpitalne, żłobki, przedszkola i szkoły.


Cena:  130,00zł

Recenzje:

Filip W.2009-10-17
Z obecnie używanych odpromienników do pomieszczeń mieszkalnych,miejsc pracy i innych miejsc bytowania człowieka ten jet wart polecenia,duża skuteczność neutralizacji wszystkich znanych form szkodliwego promieniowania,jak również smogu elektromagnetycznego,coraz powszechniej uważanego za szkodliwy.Bardzo dobre wykonanie wraz z autentycznym certyfikatem. Produkt HQ.
Ocena: 5

piotr k.2008-10-07
Sam Neutralizator jest zrobiony z białego marmuru, nie trzeba go chować wygląda bardzo ładnie, wręcz ozdobnie. Pokrowiec jest zrobiony z czerwonego atłasu, przewiązany złotym sznureczkiem z pieczęcią. Dołączony jest również certyfikat. Wszystko to robi wrażenie. Jeżeli chciałbyś/ chciałabyś obdarować bliską Ci osobę, to naprawdę polecam.Polecam
Ocena: 5neutralizator radiestezyjny 

Producent: Ciszak

right-hand