Header Graphic

Pierścień Atlantów

 

 

Krzyż Atlantów - złoty

Krzyż Atlantów - złoty W czasach starożytnych różne narody znały moc symboli i korzystały z płynącej z nich energii. Na Atlantydzie, kontynencie otoczonym legendami dawnych czasów, znany był i używany "Krzyż Atlantydzki". Egipskie hieroglify potwierdzają przeniesienie tego krzyża do Egiptu; teraz stał się on znakiem Ezoteryków, spadkobierców "wiedzy tajemnej" dawnych kapłanów egipskich.

Krzyż atlantydzki oznacza życie, a jego działanie jest wyłącznie odbudowujące i odnawiające. Kształtem jest podobny do „Klucza Nilu”, lecz nie promieniuje jak tamten zielenią ujemną V-. Górna część krzyża emituje zieleń dodatnią V+, górne prawe ramię promieniuje również kolor zielony dodatni V+, lewe ramię natomiast kolor biały. Ramię poprzeczne krzyża z prawej strony emituje kolor czerwony, zaś lewe kolor fioletowy. Kolory te nie zmieniają się po odwróceniu krzyża o 180 stopni. Krzyż atlantydzki może być noszony jako „amulet”, który w zetknięciu z żywym organizmem wzmacnia go swoją energią i działa zabezpieczająco przed wszystkimi zewnętrznymi negatywnymi wpływami. Może być noszony na obydwu jego stronach i to zarówno bezpośrednio na ciele jak i na ubiorze.

 

Nosi się go w celu energetyzacji organizmu.

Spełnia funkcję ochronną. Wykorzystuje energię kształtów i symboli. Zawiesza się go na rzemyku lub bawełnianym sznureczku.

W przypadku metalowego łańcuszka (ze złota, srebra) zapinka lub jedno ogniwo powinno być wykonane z plastyku nieprzewodzącego ładunków elektrycznych gdzyż konieczne jest, aby obwód, który tworzy łańcuszek, był otwarty.

Krzyż wykonany jest ze złota próby 585. Mamy różne rozmiary - 1,7 cm kosztuje 160 zł a ceny większych (dopłaty do ceny 160 zł) znajdują sie w tabeli obok.Cena:  160,00zł

Recenzje:

Magdalena S.2007-05-25
Zakupiony produkt jest bez zarzutu; wykonanie i wygląd zgodny ze zdjęciem na stronie www. Moje wielkie niezadowolenie natomist dotyczy terminu realizacji zamówienia, który kilkakrotnie przekroczyl termin deklarowany przez sklep.
Ocena: 4

Anna O.2009-02-26
Krzyżyk 1,7 ma wygląd baardzo delikatny, więc jeśli ktoś myśli o czymś rzucającym się w oczy to polecałabym większy rozmiar. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, krzyżyk jest śliczny. Z przesyłką także nie było problemu, bo nadzwyczaj szybko dotarła do mnie przesyłka.
Ocena: 5


Krzyż Atlantów - złoty 

Producent: Ciszak

right-hand