Header Graphic

Pierścień Atlantów

 

 

Pierścień Atlantów - złoty

Pierścień Atlantów - złotyUwaga! Nasze srebrne i złote pierścienie prdukowane są przez Firma Ciszak - najbardziej renomowanego producenta sprzętu radiestezyjnego i ezoterycznego. Pierścienie od Ciszaka to 100% jakości! 

Noszony na palcu, pierścień Atlantów zapewnia ochronę osobistą właścicielowi, natomiast umieszczony w formie rozwiniętej w mieszkaniu ochrania jego domowników oraz całe mieszkanie, jednocześnie wykazując wspaniałe właściwości jako odpromiennik szkodliwego promieniowania. Jedną z bardziej znanych osób, która się o tym przekonała, był Howard Carter. Być może dzięki noszeniu kopii pierścienia Carter jako jedyny wyprawy penetrującej grobowiec Tutenchamona dożył sędziwego wieku. Pozostali zmarli śmiercią nagłą i w wielu przypadkach przedwczesną.


Szersze opracowanie działania pierścienia zostało zawarte w książce Leszka Mateli "Sekrety pierścienia Atlantów" - do kupienia także u nas.


INSTRUKCJA STOSOWANIA PIERŚCIENIA ATLANTÓW

Pierścień Atlantów zapewnia jego posiadaczowi trudną do wytłumaczenia nietykalność i chroni go przed każda niewidzialną agresją pochodzącą z zewnątrz. To właśnie fale kształtu emitowane przez pierścień tworzą taką barierę ochronną, która może zatrzymać lub zneutralizować wszystkie oddziaływania zewnętrzne, mogące zakłócić także atmosferę domu i przywrócić zachwianą równowagę przebywającej w niej osoby.

Pierścień Atlantów tworzy wokół ciała energetyczną tarczę ochronna, a osoby noszące ten pierścień są mniej wrażliwe na choroby i czują się znacznie lepiej.

Pierścień może być noszony na dowolnym palcu każdej ręki nie należy go odstępować innej osobie, gdyż od początku jest związany z właścicielem.

Posiadamy wszystkie rozmiary pierścienia w ofercie (od 8 do 38). Składając zamówienie proszę podać rozmiar pierścienia - wpisz tą informację w miejscu na komentarze do zamówienia. Pierścienie są ze złota pr 585. Ostateczna cena jest ustalana po wykonaniu pierścienia (188 zł za gram). Czas realizacji do 2 tygodni.

Aby móc zrealizować Państwa zamówienie prosimy o dokonanie przedpłaty 300zł na nasze konto (otrzymają je państwo po złożeniu zamówienia).

Do pierścienia dołączamy ulotkę informująca jak samemu określić biegunowość pierścienia (jest znaznaczona na pierścieniu) (pierścień działa najlepiej, jeśli noszony jest biegunem dodatnim do ciała).


Cena za 10 gram:  1880,00zł

 
 

Pierścień Atlantów - złoty 

Producent:  Ciszak

right-hand