Header Graphic

Pierścień Atlantów

 

 
<< Previous    1  2  [3]  4    Next >>
 

Iwona Z. 2008-02-26
Pierścień przerósł moje oczekiwania-przykłuwa wzrok i w rzeczywistości jest taki sam jak na zdjęciu. Polecam!!!
Ocena: 5

beata g. 2008-02-28
ZBYT KRÓTKO GO NOSZĘ ŻEBY OCENIĆ JEGO MOC ALE JESTEM DOBREJ MYŚLI
Ocena: 5

Dominik S. 2008-03-08
Witam serdecznie! jestem bardzo zadowolony z produktu jakim jest pierścień atlantów i oczywiście z fachowej obsługi a także szybkiej przesyłki. Polecam!!
Ocena: 5

SLAWOMIR K. 2008-03-08
Pierscien Atlantow podarowalem bliskiej mi osobie ,bardzo zadowolonej z tego prezetu. Dziekuje i pozdrawiam !
Ocena: 5

Maciej D. 2008-03-10
Wszystko ok, wspaniały sklep. Ekspresowa przesyłka, wszystko dobrze. Pierścień doskonały, a jeżeli ktoś wierzy w jego moc, na pewno mu pomoże. Polecam
Ocena: 5

Joanna M. 2008-03-11
GORĄCO POLECAM! bardzo ładny pierśćień, dobrze wykonany.
Ocena: 5

Katarzyna B. 2008-03-14
Super wykonanie, solidny, pierwszy pierscien od "Ciszaka" ale bede polecala ta firme wszystkim.
Ocena: 5

Anna J. 2008-03-17
Kontakt ze sklepem i przesyłka - Pozytyw. Pierścień spełnił jak najbardziej moje oczekiwania. Polecam.
Ocena: 5

Tomasz M. 2008-04-29
Nie mam żadnych zastrzeżeń do produktu, jestem zadowolony-Opinia pozytywna
Ocena: 5

Emilia G. 2008-03-21
Pierścień taki jak oczekiwałam :) przesyłka dostarczona bez problemów:) udanych zakupów
Ocena: 5

Katarzyna K. 2008-04-07
Jestem zadowolona z zakupu. Przesyłka doszła bardzo szybko, z instrukcją noszenia pierścienia, co jest bardzo istotne. Pierścień ma dobry rozmiar (dobierając z tabelą rozm).Bardzo ładnie się błyszczy i ma magiczną moc.Naprawdę!!!!!!!
Ocena: 5

MAŁGORZATA B. 2008-04-10
pierścień atlantów posiadałam od 2005 roku do sierpnia 2007 . byłam z niego raczej zadowolona . chociaż miałam problemy zdrowotne . w 2007 uległam namowom osoby przeciwnej noszenia pierscienia . i będąc nad morzem , latem poprostu wyrzuciłam go w fale . myślę teraz że nie był to dobry pomysł. od tego czasu nie wydarzyło się w moim zyciu nic dobrego . straciłam swoje dochody finansowe , straciłam człowieka z którym byłam związana przez 5 lat . a takze moje problemy zdrowotne jakby uległy jeszcze nasileniu . nieprawdą jest pisanie o niechęci człowieka z pierścieniem do modlitwy czy uczestniczeniu we mszach . ja z pierścieniem na palcu uczestniczyłam kilka razy na mszy egzorcystycznej nawet , odprawianej przez księży egzorcystów . tak samo chodziłam do koscioła jak i robię to teraz , modlę się tak samo . róznica jest tylko taka że mam jakby mniej radości w życiu i więcej pecha . dlatego noszę się z zamiarem ponownego kupna pierścienia . ciekawa jestem czy ktoś miał podobne odczucia jak ja . pozdrawiam wszystkich. małgorzata maria .
Ocena: 5

Marzanna N. 2008-04-15
Kupiłam pierścien atlantów dla siebie i kogos bliskiego. Jestem od pierwszej chwili bardzo zadowolona. Pierścień jest piekny wygląda imponująco. Co do samego działania to jeszcze nie wiem ale coś w sobie musi mieć bo czuję że już zawsze chce go mieć na palcu. Sam kontakt ze sklepem super bardzo szybka wysyłka, chyba już na drugi dzień pierścień był u mnie.
Ocena: 5

MAŁGORZATA B. 2008-05-01
wszystko ok . jestem zadowolona z obsługi klienta . tylko trochę żle wymierzyłam sobie palec i tym to sposobem pierscień zamiast na serdecznym palcu wylądował na wskazującym . ale może tak miało być ? nie wiem . pierścień miałam już raz w 2005 , wtedy przyniósł mi sporo dobrego . potem uległam namowom znajomej , która polecała mi pozbycie się pierscienia - jako siły nieczystej . wyrzuciłam go . i teraz żałuję że to zrobiłam . w moim życiu wszystko zaczęło iść nie tak . po pół roku doszłam do wniosku że muszę go mieć znowu . teraz mam pierścień od ciszaka , dzięki czarom marom . i mam nadzieję że znów pozwoli mi wyjść na prostą i uczyni moje życie lepszym . a przede wszystkim wyrwie mnie z beznadziei i marazmu w jakim się znalazłam . dziękuję - pierscień jakościowo jest piękny i polecam go wszystkim , którzy czują że powinni go mieć .
Ocena: 5

Małgorzata G. 2008-05-14
Zamówiłam w sklepie dwa Pierścienie Atlantów. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybka dostawa, miły i profesjonalny kontakt ze sklepem. Polecam wszystkim zainteresowanym.
Ocena: 5

Piotr P. 2008-05-23
Pierścień solidny i estetyczny pod względem wykonania, piękny pod względem wyglądu oraz wyjątkowy pod względem ogólnej prezentacji.
Ocena: 5

Wojciech L. 2008-05-30
witam, pierścień super, polecam wszystkim. pozdrowienia
Ocena: 5

Piotr U. 2008-06-07
Moim zdaniem pierścień atlantów jest jednym z moich najlepszych zakupów w tej dziedzinie nie dość ze wygląda wypaśnie to jeszcze odrazu zauwazylem mała zmiane w życiu
Ocena: 5

Gabriela M. 2008-06-10
Jestem zadowolona z pierścienia ,bardzo solidny i estetyczny wyrób.Polecam.
Ocena: 5

Arkadiusz W. 2008-06-10
Tego nie da się opisać !!!! Problemy ze zdrowiem ..... pożyczanie pieniędzy na zakup towarów do handlu. Rok temu spotkałem tajemniczego gościa, który opowiedział mi (nie wiem czemu) o sobie, o swojej nieuleczalnej córce ..... i jak pierścień i krzyż atlantów odmienił jego i uleczył córkę. Żeby było bardziej tajemniczo rozpłynął się jak bańka mydlana, a telefon do niego przepadł. Nie miałem nic do stracenia ..... bo i tak traciłem już wszystko. Spędziłem w internecie ponad trzy miesiące czytając na temat tych "cudownych mocy", doboru palca i odpowiedniego metalu. Na dzień dziesiejszy ..... to ja mogę dawać pożyczki, kupiłem nowy samochód (w najdroższej wersji), i siedząc w domu odbieram setki zamówień towaru (który od 13-tu lat sprzedaję). I co najciekawsze ..... nie umiem wytłumaczyć dlaczego ????
Ocena: 5

<< Previous    1  2  [3]  4    Next >>
right-hand